KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367024
nr 1436 7024
Alf Sundström
(1888-1961), Sverige
Oljemålning, Signerad, Visby. Olja på pannå, 32x42, yttermått inklusive ram: 4x50 cm
Alf Sundström, född 1888 i Forsa, Gävleborgs län, död 1961, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:28:36
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Alf Sundström
Läs mer om Alf Sundström